| dariusbocos a întrebat:

Cum pot sa-mi imbunatatesc vocea? Eu cant in corul bisericii am voce buna si cant foarte bine dar se poate si mai bine laughing. Pana acum stiu ca trebuie sa nu respir aer rece sa nu beau sau sa mananc rece sa nu beau carbogazoase si acum am inceput sa urmez o reteta "sodou" cu miere lapte si ou si e si mai bine insa vreau sa stiu daca mai sunt si alte metode. Daca stiti si alte metode va rog sa ma ajutati! Funda

2 răspunsuri:
| alexa12345678 a răspuns:

Exersarea este mama invataturi, trebuie sa exersezi in fiecare zi, asa o sa ai o voce mai bunahappy

| dariusbocos explică (pentru alexa12345678):

Vreau metode... ca de exersat cant minim 2 ore pe zi