| FeelLove a întrebat:

Mi s`a spus ca am vocea buna insa pacat ca nu e lucrata. Nu prea imi permit sa am un profesor personal care sa imi lucreze vocea. Eu sunt la corul scolii. Ce sa fac ca sa am vocea mai buna, mai puternica? Daca beau oua crude functioneaza? Si daca functioneaza faza cu ouale cat de des trebuie sa beau? Eu am vocea subtire si puternica, dar vreau sa mentionez ca e puternica doar atunci cand am destula incredere in mine, doar atunci cand stiu ca nu ma va cristica nimeni pentru vocea mea imperfecta.

Ajutati`ma, pls! Fundita!

1 răspuns:
| danielcretu1980 a răspuns:

Exerseaza si vocea iti va deveni mai "lucrata".
daca nu ai bani de profesor, cauta un mentor sau un antrenor, care sa te ajute doar pentru ca esti talentata. un om pasionat de muzica buna.
succes.