| catalinalina a întrebat:

Daca doresc sa imi revopsesc chitara unde pot o duc? daca se poate in apropierea judetului Ialomita, iar mana de lucru sa fie buna.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ThePoet a răspuns:

Poti face chiar tu asta daca stii sa manevrezi putin corzile, adica sa le scoti, sa dai cu vopsea asa cum doresti, iar apoi sa le legi la loc asa cum iti convine. Nu oricine executa vopsire din asta, e o actiune dificila. Poti, mai simplu, sa-ti cumperi de pe net o folie care sa imbrace chitara, e si asta o posibilitate.

| catalinalina explică (pentru ThePoet):

Chitara este deja zgariata si ma gandeam la cineva bun in domeniu, adica sa fie mana cat de cat de specialist sa arate ca noua