| LoOvE a întrebat:

Dau funda.Cum imi pot lua melodii de pe net fara cablu de date sau fara adabtor pentru.ca nu am laptop., pentru ca as vrea sa am pe telefon.Am auzit ca exista ceva cu bluetooth, si daca da imi puteti spune explicit cum trebuie sa fac ca sa am bluetooth pe calculator si sa-l activez cu telefonul?

Dau Funda, funda, funda!

2 răspunsuri:
| pintoiualin a răspuns:

Salut. Mai intai trebuie sa iti cumperi un bluetooth de la un magazin specializat in telefoane mobile, cum ar fi un Orange shop sau ceva de genul. Apoi bagi bluetooth-ul intr-unul din porturile usb de la pc-ul tau si instalezi programul de pe cd-ul primit impreuna cu bluetooth-ul. P. S nu e nevoie sa ai laptop ca sa mearga cablul de date.

| Opt1k a răspuns:

Dac ai card de memorie si imprimanta... exista un loc unde poti baga cardul.atunci iti va aparea un disk.il deschizi si bagi ce melodie vrei pe el succes!