| anonimatasexy6 a întrebat:

De mică imi doresc sa devin o cantareata, insa eu cred ca asa ceva nu este posibil, deoarece consider ca nu am voce. Toate neamurile si chiar si proful de muzica a spus ca am voce, dar eu cred contrariul. Nu am voceee! Asa cred eu, cu toate ca ceilalti ma pun sa cant cand ma intalnesc! Știu o fata care face canto de un an si are trofee cu tona, iar eu fac de 2 ani si nu am niciunul. Locuri de 1 nu am luat, doar unul Viva la Musica și o diploma de locul 3, in rest toate sunt de participare. Ce sa fac? Eu consider ca viitorul meu nu este pentru a ajunge o vedeta, pentru ca deja mi s-au dus toate șansele... Ofer funda celui mai bun raspuns! Cei care au chef de glume, pot sa se duca altundeva. Paa!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum să nu avem chef de glume când tot ce scrii tu aici este o glumă bună.
O carieră de cântăreață se construiește, dar nu așa cum nu concepi tu.

| aneliram a răspuns:

Daca iți permiți, poți pune un profesionist să iți compună o melodie și să o înregistrezi la un studio, o pui singura pe Youtube și așa, dacă ești bună lumea te va aprecia. Îți vei face un renume și vei deveni cântăreață.

| anonimatasexy6 explică:

Scuzați greșelile gramaticale, am scris rapid