| Editzelu a întrebat:

Imi place foarte mult sa dansez si sa cant cant, dansez acasa, pe strada, la scoala oriunde si reusesc cateodata miscari si scheme incredibile pe care altii le reusesc dupa ani de antrenamente (sau cel putin asa se spune) si pe multi ii las "masca' de cantat reusesc sa cant si sa-i fac pe unii sa planga si cunosc prietenii care au talent insa i-au lectii de dans, de canto, muncesc iar eu pur si simplu las sa vina de la sine si iese perfect mai bine ca ei si toata lumea imi spune asta.Ce inseamna asta? Mi se pare ciudat, multi spun ca le place si muncesc din greu ca sa reuseasca iar altii nu s-au straduit niciodata si fac totul cu suflet si cu placere si iese de 1000 de ori mai bine.
Este posibil asa ceva?

2 răspunsuri:
| OaiaNinjalău a răspuns:

Asta inseamna ca ai un talent inascut! mandrestete si fa-ti o cariera din asta! nu multi pot face ceea ce faci tu!

| Editzelu explică (pentru OaiaNinjalău):

Multumes! Mereu am simtit ca ar trebuie sa-mi fac o cariera!big grin