| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU, deci am 14 ani si am nevoie de o parere.
Cand aveam 10 sau 11 ani am luat lectii de canto, imi plăcea foarte mult, si aveam voce buna doar ca m-am lăsat dupa vreo 2 ani. (poveste lunga) Atunci sincer eram foarte rușinoasă, si acum sunt, gen nu imi place sa cânt când sunt în preajma părinților, dar ador sa cânt când sunt singura, plus ca acum imi place si sa dansez. Întrebarea este, mai este vreo sansa sa ma apuc de dans și cântat la 14 ani? Sau e prea tarziu?

Răspuns Câştigător
| Oancea_Tudor_1980 a răspuns:

Salut! Si eu am 14 ani si am inceput sa fac canto de acum un an. Inca mi-e rusine (nu ma simt bine) sa cant in fata parintilor sau prietenilor, dar ma simt foarte bine cantand pe scena in fata unor oameni necunoscuti. Niciodata nu este prea tarziu sa te apuci de canto si cred ca te va ajuta sa te dezvolti mai frumos.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu? Mai ales ca ai cat de cat o baza.
Apuca-te.
E bine sa ai activitati extrascolare. happy

| BroascaCuElice a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu ca sa faci ceea ce iti doresti

| icewolf a răspuns:

Crede-ma sun de aceeasi varsta cu tine si la varsta noastra putem sa face si 10 lucruri deodata indrazneste sa visezi