| ExtreamL4D a întrebat:

la acest home cinema http://www.altex.ro/sistem-home-cinema-5-1-philips-htd35 10-12 pot asculta muzica de pe un CD-R cu muzica mp3 pe el? Vreau sa-l folosesc mai mult la muzica. FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca televizorul are mufe RCA (Alb, Galbena si Rosie) se poate si merge stereo. Daca are numai 2 mufe merge in format mono. Chestia este ca trebuie sa ai un cablu adaptor.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La redare audio scrie: mp3 si WMA. Deci: da!

| ExtreamL4D explică (pentru Salontanul):

Conteaza daca nua re blu-ray? Si ce e acela? Am auzit ca e ceva legat de dvd de peste 8 gb

| Salontanul a răspuns (pentru ExtreamL4D):

Blu ray este un DVD de constructie speciala si capacitate mare care se poate scrie sau reda numai de Blu ray RW sau Player.
In acest aparat poti reda numai DVD-urile si CD-urile obisnuite.
Uite un Blu Ray player: http://www.altex.ro/......ay-playere
Uite si pentru scriere (se monteaza la computer):
http://www.compari.ro/......ay-writer/

| ExtreamL4D explică (pentru Salontanul):

Si poate fi conectat la un televizor mai vechi? Nu plasma. M-am uitat in spate si are locul dela antena si maia re inca un un loc cu mai multe gaurele care are cam 2, 5-3 cm. Poate fi conectat pentru a vedea filme?

| Salontanul a răspuns (pentru ExtreamL4D):

Daca televizorul are mufe RCA (Alb, Galbena si Rosie) se poate si merge stereo. Daca are numai 2 mufe merge in format mono. Chestia este ca trebuie sa ai un cablu adaptor.

| HaKa93 a răspuns:

Sigur ca da. scrie si la specificatii ca reda mp3
Tip redare DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1
Redare video DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, MPEG4
Redare audio MP3, WMA / Rate de biti MP3: 32 - 320 kbps
Redare imagine GIF, JPEG, TIFF

| Simi03 a răspuns:

Da poti.