| Crysty1996 a întrebat:

Sall vreau sa imi iau acest sistem home cinema http://www.altex.ro/sistem-home-cinema-dvd-lg-ht355sd#pr oduct-tabs si am o nelamurire acest sistem are in dvd amplificare sau trebuie o amplificare adica o statie pe langa? DAu funda!

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Sigur are amplificare, tinand cont si de puterea consumata(300w) care e destul de mare. Cel mai probabil amplificatorul este inclus in subwoofer.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Are staţie încorporată.

| AstonMartin a răspuns:

Orice sistem, home cinema sau sistem 2.1 din zilele noastre, are amplificator incorporat in subwoofer.

| Ddiana90 a răspuns (pentru AstonMartin):

Si mege conectat la pc?

| AstonMartin a răspuns (pentru Ddiana90):

Da, merge conectat si la pc si la tv.