| Himelda a întrebat:

Ne întoarce în timp un pic. Până în 2010(parcă) era o melodie cântată de o fată cu versurile "can't live without you, without you. Come close me". Am auzit-o când ne-a instalat un nene Windows-ul la pc. Am cautat și pe google dar nu mi-a fost de folos prea tare. Cine mă poate ajuta în găsirea ei?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că am găsit-o. Melodia se numește "Without you" de Mariah Carey, și da, e de acum 9 ani (adică din 2010).
P.s. Scuze dacă ar putea fi e melodia greșită.

| Himelda explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc, dar nu este aceasta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Himelda):

Îmi pare rău atunci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Himelda):

Îmi pare rău... Sper să o poți găsi! Multă bafta!?