| I0am0on0the0lost0highway a întrebat:

vreau sa va intreb ceva:va plac manelele sau rockul? mie imi place rockulbig grinsi urasc >manelelehappy

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

IDEM BAU

"E o intrebare stubida, 90% o sa raspunda ca asculta rock si ca urasc manelele cu toate ca probabil nici jumate nu cred ce spun. Suntem o tara asa inculta incat 90% din populatie, chiar asculta acest gen de muzica (manelele). Din pacate asta e tara unde traim si nu prea putem schimba nimic. "

dar, totusi sa-ti raspuns.
Nu-mi plac manelele!
Rock ascult dar nu este printre genurile mele preferate tongue

| FackingJungle a răspuns:

Bravo ma bucur. Ascult rock, dar in special metal,

| FallingRain a răspuns:

Bah manelele sunt o porcarie... SI chiar cred asta. Am si eu o gramada de colege care ascultau numai Nightwish, Bullet For My Valentine, Slipknot, Alternosfera. Iar intr-o zi am ramas masca atunci cand le-am vazut cum danseaza pe melodii de la Salam si Printesa de aur, etc. Muzica rock e cel mai frumos gen de muzica :X laolalta cu hardcore punk, rock-ul alternativ e foarte dragut. Iar formatiile mele preferate sunt My Chemical Romance si Green Day :X Banuiesc ca tie iti place cel mai mult AC/DC, dupa poza si numele de utilizator big grin

| Чернобыль a răspuns (pentru FallingRain):

Ai dreptate.Manelele sunt o porcarie.Da' mie imi place Evanescence, adica rock alternativbig grin

| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Rock!` love struck

| Biutzu a răspuns:

De acord rockul in ador si mai toate in afara de muzica indiana si desigur manelele rar gasesti la acest gen o melodie frumoasa :d :-p

| bau0217 a răspuns:

E o intrebare stubida, 90% o sa raspunda ca asculta rock si ca urasc manelele cu toate ca probabil nici jumate nu cred ce spun. Suntem o tara asa inculta incat 90% din populatie, chiar asculta acest gen de muzica (manelele). Din pacate asta e tara unde traim si nu prea putem schimba nimic.