| Gabriela_6882 a întrebat:

Anul acesta, in doua saptamani mai exact, clasa mea organizeaza balul bobocilor, iar partea cu muzica mi-a fost atribuita mie, ma puteti ajuta cu cateva melodii, muzica de toate genurile, muzica buna? Va multumesc happy:*

Răspuns Câştigător
| DubPhizix a răspuns:

Pentru petreceri merge muzica lui David Guetta si muzica house,dubstep, electro din astea gasesti peste tot si ai putea sa mai pui si muzica ce asculta toti acum Pitbull, Inna si deastia sper ca te-am ajutatwinking tongue
PS: descarca playlisturi, albume si topuri ca e mai usor! big grin

2 răspunsuri:
| stefania_1904 a răspuns:

Fagikg parfect

no more teras
imi e dor de noi

get beak (a.s.a.p)

lollipop

dont missing you.

funda

| stefania_1904 a răspuns (pentru stefania_1904):

Mai stiu unul mr. saxo beat