| dalina1999 a întrebat:

Buna tuturor. Cum as putea ajunge cantareata buna. Colegii si prietenii pei imi spun ca am o voce superba. Ma ajutati cu cateva sfaturi? Dau fundita! :* laughing)

Răspuns Câştigător
| VibeTrix a răspuns:

Si eu vreau sa ma fac laughing Te poti duce la canto, apoi la Romanii au Talent sau XFactor sau Next Star. Apoi, te poti duce (prin vocea ta frumoasa) te cheama si la emisiuni.....si asa mai departe. Funda? happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Canta tot mai mult si tot mai tare, pana cand te va auzi cineva care sa te recomande acolo unde trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa iei ore de canto, cativa ani, ei bine nu stiu cati ani ai, dar trebuie totusi sa mai astepti ceva timp pana vocea ti se dezvolta destul de okey apoi poti incerca cum a zis si Ralu Romanii au talen, Xfactor sau Vocea Romaniei.