| Deea a întrebat:

Verisoara mea este cantareata si mi-a zis ca ea in fiecare dimineata mananca 2 oua crude pentru a avea vocea mai buna si mai puternica. E adevarat sau a vrut sa faca baza de mine?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este adevarat ca ouale crude baute ajuta la voce.In mod sigur!

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu am auzit niciodata de asa ceva...

| pantera2011 a răspuns:

Draguta mea si eu is cantareata si nu este adevarat

| Adyna_2391 a răspuns:

Buna.sincer am mai auzit varianta asta dar nu stiu cat e de adevarat... vrei sa incerci si tu? sa stii ca e neplacut sa mananci oua crude.(si pe mine ma obliga tata pentru ca avea probleme cu calciul.etc). nu ti-as recomanda.happy