| Yeollie a întrebat:

Buna happy Vor venii One Direction in Romania?
Daca da, cand? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| JustMeDiana a răspuns:

Pai.din cate am aflat nu suntem pe lista lor cu locatiile din TMH Tour. daca vor veni cu adevarat in Romania, probabil vor scrie si ei pe twitter si se va afla repede[probabil se va scrie/vorbi si prin ziare/TV].
..oricum..eu sper din tooooata inima sa vina! puppy dog eyes :*
Ceau! :*

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, One Direcţion vor veni prin începutul primăveri, până atunci venirea în România este un zvon.
Noapte bună!

| Just4funNoRules a răspuns:

Buna, :3
Am auzit ca One Direction s-ar putea sa vina in 2013, dar din pacate nu stiu sigur cand.