| lovefan a întrebat:

Voua va place miley cyrus? Mie imi place mult, sunt o mare fana. Insa o urasc din tot sufletul pe desteapta aia de venetian princess care crede ca ar putea vreodata sa o inlocuiasca pe miley. E cea mai mare fraiera. Nici macar nu are o voce prea buna. Va rog sa imi spuneti parerea voastra despre acest lucru. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| STARRINGDiva a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Miley Cyrus e Frumoasa desteapta si are voce! Cat despre Venetian Princess nu e cine stie ce de capul ei!

15 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Fetito, asta e dovada de incultura! Mai stiu pe unul ca tine.

Intreaba profesorul de muzica: Il stiti pe? (era un regizor, nu imi mai amintesc)
Si face unul: Da, dar nu l-am ascultat niciodatastraight face

Data viitoare inainte sa deschizi gura, citeste raspunsul lui i love my purple ninja.

| TeoPT a răspuns:

Cu alte cuvinte tu consideri bune raspunsurile care sunt de aceeasi parere cu tinestraight face Ai zis sa ne exprimam parerea, poate sa fie de bine sau de rau, nu ai specificatstraight face

Nu vezi ca toata lumea rade si cu fundul de tine? Tot tu esti cu gura mare. In fine. Iubeste-o pe Miley pana cand o sa iti zic eu sa nu o mai iubesti. Nu am comentat nimic despre asta, daca ai fi citit raspunsul meu cu atentie, nu doar vot stupidstraight face

Hai pa, copil incuiat in universul lui cat o punguta. "De taceai, filosof ramaneai!"

| AnaisC a răspuns:

Ce sa-ti spun fatuca, ca esti fana unei curve? Sa iti spun ca o crezi "printesa americii" pe una care s-a tavalit cu muuulti regizori ca sa ajunga unde este? Nu, nu o sa-ti spun asta pentru ca esti prea mica si nu ai intelege, dar vreau sa iti spun ca esti cam prostuta ( ca sa nu spun tampita de a dreptu'), gata mi-am spus parerea, tu continua sa visezi ca intr-o zi o sa primesti un autograf de la mult-iubita ta tarfa(printesa)...cati copii tampiti pe lumea astacrying

| thegreatgatsby a răspuns:

Venetian Princess de pe Youtube laughing? Ce-ai fato, te doare capu? Ce legatura are asta cu Miley? Venetian Princess este actrita/comedian

| Диана a răspuns:

Lol! rolling on the floor Copilasule, Venetian princess face parodii la incercarile esuate de melodii ale lu' maili.hee hee

| Tiffany89 a răspuns:

Mie nu prea imi place miley.Mai ales pe hannah curcana o urascbig grin
Imi plac doua piese de la miley:goodbye si climb...

| Betty a răspuns:

Revenim la miley si hannah rolling eyes...vai vai vai!oh go on mai copii voi nu aveti viata?! x( daca nu faceti-va una si lasati-o pe tipa ( ca sa nu vorbesc vulgar) aia in pace! daca nu, vedeti-va de obsesie si nu mai puneti intrebari de astea pe site at wits' end

| Betty a răspuns:

I-auzi s-a enervat fana mileylaughing tu ai spus clar: sa ne expunem opinia despre acest subiect, iar noi exact asta am facut. Ca avem pareri diferite acesta este deja un alt subiect... cred ca ai vreo 11-12 ani de aceea ii iei atat de mult apararea idolului taulaughing vei vedea ca in vreo cativa ani vei fi de acord cu noi si iti vei da seama ca acestea sunt doar niste vedete de carton si o sa ajungi si tu (sper) sa apreciezi adevaratele valori si nu aceste domnisoare pe care nici nu stiu cum sa le numesc fara a jigni o anumita categorie de oameni... ma rog nu mai continui ca nu termin nici maineoh go on ideea e ca acele persoane care au spus lucruri mai putin frumoase despre "vedeta" miley nu-ti vor raul, nu au de ce nu te cunosc si nu au motive deci poate ar trebui sa-ti pui si tu niste semne de intrebare, nu cred ca suntem primele persoane care vorbesc rau despre ea asa ca stii cum e, un sambure de adevar trebuie sa existe kiss

daca esti fetita isteata ai inteles ce voiam eu sa-ti spun, daca nu, macar fa un efort love struck

| rOckx3 a răspuns:

Scz dar mie nu-mi place de miley, o iubeam dar am vazut ca poseasa nude

| lovefan explică:

Stiti ceva? Daca vreti sa raspundeti la intrebarile mele, sa imi dati diferite sugestii care sa ma ajute, ok, multumesc frumos, dar sa va aflati in treaba si sa va dati nu stiu ce mare destepti spunandu-mi ca sunt tampita sau mai stiu eu ce despre miley e chiar o chestie idioata. si daca v-ati fi uitat si voi, inteligentii lui peste la parodia lui,, fly on the wall'' facuta de catre iubita voastra venetian princess ati fi vazut ce spune despre miley. asa ca mai bine vedeti-va de treaba voastra. un sfat: mai intai uitati-va in oginda. cat despre pisi diva, multumesc pentru raspunsul tau. ma bucur ca mai exista oameni cu bun simt.

| lovefan explică:

Bine, acum, sincer, nu spun nimic despre faptul ca unii au alte pareri. e ok, e parerea lor. dar vreau ca ceilalti sa inteleaga ca m-am enervat foarte tare din cauza ca unii, sa nu mai mentionez cine, mi-au spus tampita, si incuitata, si fraiera, sau mai stiu eu ce. De exemplu, bitzy love struck sau m, mi se par pareri intelepte si nu ma supara deloc pentru ca au dreptate, chiar daca au o parere diferita. vreau sa ma intelegeti toti cei care mi-ati raspuns: ceea ce m-a enervat au fost vorbele jignitoare pe care mi le-ati adresat unii dintre voi.acum, eu nu am stiut precis cu ce se ocupa venetian princess. tot ce am vazut a fost parodia lui fly on the wall si mi s-a parut antipatica. cu siguranta am cam exagerat. dar, sper ca intelegeti si stiti din propria voastra experienta ca deciziile luate pe moment, la nervi, nu sunt tocmai bune. asa cum una dintre persoanele care a raspuns la intrebarea mea a spus, peace happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gusturi foarte bune la muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, si eu eram fana Miley/Hannah in clasa a 5-a si a 6-a, dar acum s-a dus.
Acum are aere si se crede mare si tare. Deja a inceput sa se compare cu Britney...nici nu se compara laughing
Parerea mea e ca asta e ceva trecator. Peste cativa ani nu o sa mai fie asa bagata in seama din cauza atitudinii de persoana "matura" pe a adoptat-o acum.
Cat despre Ventian Princess ...si pe mine ma cam enerveaza. Cateodata e amuzanta, dar mai si exagereaza. Parodia de la When I Look at You e, totusi, super potrvita cu atitudinea "idolului"tau.

Siacum cu siguranta ti se pare ca toti cei ce se iau de Miley sunt enervanti si rautaciosi, dar peste cativa ani cand o sa-ti vina mintea la cap nici nu tu o sa mai fii asa.

Peace happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti voi aia cu fite in cap, auzitva ce spuneti vi eciuda de muriti ca nu sunteti la fel de tari ca miley. mai controlati vorbele alea de sa nu zic si vedetiva de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti voi aia cu fite in cap nu vedeti cred ce tare e miley. vi-e ciuda canu sunteti caia.mai controlati vobele si vedeti-va de treaba

Întrebări recente