| EsteraD a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o chitara acustica in valoare de 600-700 lei si nu ma pot hotara : sunt incepatoare si nu stiu prea multe. Vreau sa stiu ce mi-ati recomanda si de ce!
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Are dreptate @Woodenpints, e foarte OK epiphone-ul, nu as merge pentru prima acustica pana la 700 lei, e posibil sa te lasi imediat si ramai cu ea degeaba. Epi-ul asta se vinde si cu 250 lei sh, deci daca o sa vrei sa faci un upgrade in viitor, iti poti amortiza prima investitie destul de bine.

1 răspuns:
| Thunderstruck a răspuns (pentru Wøodenpints):

Are dreptate @Woodenpints, e foarte OK epiphone-ul, nu as merge pentru prima acustica pana la 700 lei, e posibil sa te lasi imediat si ramai cu ea degeaba. Epi-ul asta se vinde si cu 250 lei sh, deci daca o sa vrei sa faci un upgrade in viitor, iti poti amortiza prima investitie destul de bine.