| Denis90 a întrebat:

Vreau si eu nume de artisti sau trupe de muzica rock ca-lumea, ceva gen Lordi sau Sepultura...Si ceva gen Nightwish daca se poate! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Necrophagist a răspuns:

Lordi,Sepultura şi Nightwish nu sunt "ca-lumea". Încearcă Burzum, Toxic Holocaust, Therion.

3 răspunsuri:
| stress a răspuns:

Cradle of filth
dimmu borgir
cannibal corpse
altar of plagues
anthrax
epica
godsmack
eluveitie
motorhead
disturbed
etc.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Epica, skillet,linkin parca,tarja turunen,seether, nirvana,avenged sevenfold,after bridge, tokio hotel, 3 doors down, megadeth,rammstein, bullet for my valentine, korn, si mai sunt iar daca mai vrei baga id meu in lista alex_oncescu95. mersi

| florin_1209 a răspuns:

Lordi-sepultura-nightwish,nu au nici o treaba unul cu celalalt, daca vrei nightwish incearca symphonic metal cu o cautare simpla de google si-ti va da zeci de trupe cred.sepultura-death/trash,lordi-hevy metal.asa ca da o cautare mica in google sau youtube la genuri si iti faci tu listutza ta cu ce-ti place, ca-s mii de trupe de rock.nu are rost sa le insiram aici.rock on!