| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU as dori sa stiu cum se numeste melodia din filmul Home Alone 1 ( Singur Acasa 1 ) in care se aude uyn cantec cand Kelvin danseaza cu niste papusi din carton? 0 : 44 : 50 - 0 : 46 : 06 timpul video. http://filmeonlinealese.net/......in-romana/

3 răspunsuri:
| PetrusEmanuelMihai explică (pentru RAY):

Multumesc Craciun Fericit ( Merry Cristmass ) and Happpy New Year 2019 Happy Birth Day for you

| Catrice a răspuns:

Singurul Kelvin pe care îl cunosc e ăla de are grade laughing

Întreabă-l pe amicul tuturor Goagăl asa: 《Home Alone: Original Motion Picture Soundtrack》și el îți dă lista. Alegi din lista și el te trimite pe Youtube și de acolo vezi ce melodie e ca pentru mine e seara și sunt obosita, dar el nu obosește niciodată.