| PussicatDolls a întrebat:

Bunalove struck
mi-au zis multe persoane ca am vocea intai(cea tipatoare, soprana:-) )
Chiar as vrea sa incerc sa cant, sa iau lectii de canto de la un profesor bun, sa ma informez in acest tip de muzica, pentru ca imi place foarte mult.Imi puteti da cateva video`uri, clip`uri pentru incepatori si vreau un sfat, daca credeti ca merit sansa asta?
Ms mult si fundita big grin

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Uite ce zic eu: vorbeşte cu ai tăi şi dacă sunt de acord să vorbeşti cu un profesor-profesoară de muzică-canto, ar fi păcat să renunţi la ceva ce poate fi măreţ happy De asemenea, de ce nu te înscrii la Românii au talent sau similarele?
Multă baftă!