| PussicatDolls a întrebat:

Buna

mi-au zis multe persoane ca am vocea intai(cea tipatoare, soprana:-) )

Chiar as vrea sa incerc sa cant, sa iau lectii de canto de la un profesor bun, sa ma informez in acest tip de muzica, pentru ca imi place foarte mult.Imi puteti da cateva video`uri, clip`uri pentru incepatori si vreau un sfat, daca credeti ca merit sansa asta?

Ms mult si fundita

scuze categoria...

1 răspuns:
| ella369 a răspuns:

Da o fuguta pana la o scoala de arte. Si roaga un profesor de acolo sa te asculte. Iti va da un verdict clar daca ai sau nu voce.