| PussicatDolls a întrebat:

Bunalove struck

mi-au zis multe persoane ca am vocea intai(cea tipatoare, soprana:-) )

Chiar as vrea sa incerc sa cant, sa iau lectii de canto de la un profesor bun, sa ma informez in acest tip de muzica, pentru ca imi place foarte mult.Imi puteti da cateva video`uri, clip`uri pentru incepatori si vreau un sfat, daca credeti ca merit sansa asta?

Ms mult si fundita

scuze categoria... e mai vizualizata love struck

1 răspuns:
| DreamyAndBold a răspuns:

Incearca pe www.palatulcopiilor.ro.Acolo gasesti ceea ce vrei.Cursuri artistice inclusiv muzica.k?:x