| Stefan33Pavel a întrebat:

Bună ziua TPU,am casti Sony Bluetooth WF-XB700, și nu știu cum sa configurez aplicația pentru căști,am instalat Headphones,cine știe poate sa ma ajute cineva, mulțumesc

2 răspunsuri:
| DimaAlina777 a răspuns:

Păi nu cred le trebuie aplicație, le conectezi după ce le încarci la bluethooth și trebuie să se audă o voce în căști când sunt comentate

| Stefan33Pavel explică (pentru DimaAlina777):

Pai eu vreau sa fac câteva setări in aplicația, vreau sa activez aia care nu aud nimic lângă mine, și mai multe setări.