| Constantin_Sorin_2000 a întrebat:

De curand am primit cadou de ziua mea o pereche de casti Canyon CNE-CHP2 am incercat castiile la calculator pe skype sa vad daca ma aud si nu mi-au mers, nu am microfon la ele, nu am primit instructiuni sau ceva doar pe cutie scrie asa : casti pliabile cu telefon sau in engleza : Foldable headphones with inline microphone daca poate cineva s-a ma ajute m-as bucura.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Http://canyon.ro/product/casti-pliabile-cne-chp2/
Cum nu ai microfon daca scrie ca au?
"with inline microphone"...asta ce drac e? E greu cu cititul?