| Gabrielaa90 a întrebat:

Bunaa.Atunci cand incerc pe youtube sa schimb poza de profil nu merge.straight face. Arata acolo:"Selecteaza fotografii de pe pc-ul tau", dar nu merge sa pun.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dupa ce te-ai logat, in partea dreapta langa poza alegi Setari, intri in Prezentare generală si sub poza ta apare scris "schimbati", dai click pe ea si pe urma Rasfoire, dupa ce ai incarcat noua imagine click jos pe Salvati modificarile.

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ce eroare iti arata?
Imaginea trebuie sa fie in format jpg sau png.

| Gabrielaa90 explică (pentru evenso):

Nu apare nimic.Atunci cand dau la ''''Selecteaza fotografii de pe pc-ul tau'' nu merge sa selectez.E ca si cum nu as fi dat click acolo.

| evenso a răspuns (pentru Gabrielaa90):

Dupa ce te-ai logat, in partea dreapta langa poza alegi Setari, intri in Prezentare generală si sub poza ta apare scris "schimbati", dai click pe ea si pe urma Rasfoire, dupa ce ai incarcat noua imagine click jos pe Salvati modificarile.