| Cris06 a întrebat:

Bunna! Poate cineva sa imi dea versurile in romana a melodiei TRAP de NO MIN WOO?

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Uite aici:
"Surprinzator, aceasta dragoste care se raspandeste cu cat o sterg.
Precum destinul ochii privesc doar intr-un singur loc.
Mi-ai atins inima care in fata lumii era de gheata.
Dormind adanc in interior mi-ai facut sa imi bata inima din nou.
Amintirile venind din mine,
Tu ai facut ca durerea si suspinurile sa se schimbe in lacrimi.
Nu ma parasi, nu pot sa te las sa pleci!
Pentru ca ai schimbat destinul,
Eu ti-am pierdut controlul!
Ti-am strigat numele cu tristete in fiecare zi.
Nu iubi pe altcineva, sunt aici!
M-am intors in ziua in care te-am intalnit pe tine acum o mie de ani.
Imi amintesc ziua in care te-am imbratisat...
Precum destinul te intalnesc din nou in aceasta zi.
Cuvintele pe care nu le-am putut spune au fost ascunse in nisip.
Dormind adanc in interiorul meu mi-ai facut sa imi bata inima din nou.
Amintirile venind din mine,
Tu ai facut ca durerea si suspinurile sa se schimbe in lacrimi.
Nu ma parasi... Nu pot sa te las sa pleci!
Pentru ca ai schimbat destinul,
Eu ti-am pierdut controlul!
Ti-am strigat numele cu tristete in fiecare zi.
Nu iubi pe altcieva, sunt aici!
M-am intors in ziua in care te-am intalnit pe tine acum o mie de ani.
Imi amintesc ziua in care te-am imbratisat."

| Cris06 explică (pentru xxdrgn):

Multumesc mult!

| xxdrgn a răspuns (pentru Cris06):

Cu mare mare placere!^^ Banuiesc ca te-ai uitat la "My Girlfriend Is A Gumiho", nope? Hehee~, superb serial. ♥

| Cris06 explică (pentru xxdrgn):

Asa e... Unul din cele mai bune!