| orang23 a întrebat:

Care credeti ca e mai bun Michael Jackson sau Elvis Presley eu sunt de parere ca Elvis e mai bun dar eu doar vam cerut parerea
Daca se poate as dori sa detaliati raspunsul de ce la-ti ales pe preferat. Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| mihaitaLGP a răspuns:

De ce compari ismana cu sarmaua?

Elvis a cantat rock iar Michael pop.
Sunt doua stiluri de muzica total diferite, nu ai cum sa ii compari.

Ambii artisti sunt regi in stilurile muzicale practicate.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andra1223 a răspuns:

Elvis Presley! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunu.Sunt morti acum.

Răspuns utilizator avertizat
| JoanJett a răspuns:

Ambii sunt la fel de buni. Ficare a fost cel mai bun in anii in care s-au nascut si au performat, fiecare a facut istorie, dar in decenii diferite.Nu pot alege intre ei. 2 dintre cei mai mari artisti ai lumii.R.I.P.

| AcelasiEu3 a răspuns:

Michael Jackson logic, a fost regele popului

Răspuns utilizator avertizat