| Adelina1994 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai mare cantareata din toate timpurile? si de ce? cel mai onest raspuns primeste funda! love struck

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna este un nume greu datorita succesului imens pe care l-a avut(fara sa aiba resursele media la nivelul celor din ziua de azi) dar si a longevitatii de care a dat dovada din 1979 pana in prezent.

| Prototypul a răspuns:

Eu cred ca Emy Lee de la trupa Evanescence pentru ca ea nu sa pierdut cu firea cand a atins punctul culminant al carierei sale.Cand a vazut multi bani si faima.

| EvelineFgm55 a răspuns:

Whitney Huston. deoarece a fost cea mai buna cantareata pentru mine si multi altii. avea o voce incomparabila. Am pierdut o legenda.
Nimeni nu o poate inlocui.Un timbru vocal special.

| Adelina1994 explică (pentru EvelineFgm55):

Sunt total de aceeasi parere cu tine, dar uite ca banii pot face transformari hilare in viata unui om sad