| LolitaHaze a întrebat:

Cine credeti ca e -A din PLL si de ce?
Cel mai interesant raspuns primeste funda!

8 răspunsuri:
| LëxRóck a răspuns:

Pai totul e super complicat mereu dar faza este ca stim ca ei o sa mai faca un sezon-5, si daca 5 este ultimul sau 6, se poata ca -A sa fie Ezra pentru ca de exemplu in restul sezomului acum ele descopera cine e, dupa aia in celelalte il prind si blah blah blah. dar daca or sa faca mai mult de 6 sezoane, este mai mult decat probabil ca -A sa fie altcineva pentru ca Ezra find -A un timp atat de lung e prea plictisitor si neinteresant...
okai ma rog.
oricine poate sa fie -A si nu stim nimic.
daca te duci pe net gasesti tot felul de motive in care oricine poate sa fie -A. gen am vazut un video cu gen 70 de motive, chestii de ce Aria e -A.
deci da C:
bine pa!

| LolitaHaze explică (pentru LëxRóck):

Eu sincer nu prea cred ca Ezra este A, daca el era ii aratau fata la sfarsit cum s-a intamplat cu Toby si Mona

| Daria461 a răspuns:

Pai. Sincer acum e Ezra cica. Dar nu stiu sigur pentru ca ii prea aiurea ca noi stim cine ii -A. Stii ca in sez. 2 la episodul de Halloween Alison spunea o poveste de groaza despre doua fete gemene? Fetele acelea cred ca erau ea (Alison) si sora ei geamana. Iar sora ei cred ca vrea sa se razbune pe Ali si probabil ca ea e si -A. Asa cred eu.

| paintedlove a răspuns:

Eu nu cred ca Ezra este A.Pur si simplu producatorii incearca sa ne induca in eroare.Cred ca el incearca sa faca ceva ca sa o protejeze pe Aria.M-am gandit la tot felul de ipoteze si Aria ar fi o mare candidata sau Spencer(chiar daca nu as vrea ca niciuna din ele sa fie), fiindca daca te-ai uitat la ultimul episod adica s04 e16 Alison i-a spus lui Emili ca nu are incredere in celelalte fete.Si Mona a inceput sa suspecteze ceva despre aria(am vazut in secventele din episodul urmator).Cu toate astea A, cel mai probabil este o echipa formata din oameni care se pricep la calculatoare, la capcane si sunt foarte inteligente.M-am gandit chiar si la Chaleb care este expert in calculatoare dar apoi mi-am zis ca el nu ar avea niciun motiv sa fie A. Iar Aria s-ar presupune ca are dubla personalitate...am vazut o multime de clipuri pe youtube care demonstreaza asta.Vom afla cine e A doar in sezonul 5crying si cred ca va fi cineva la care ne asteptam cel mai putin

| LolitaHaze explică (pentru paintedlove):

Si eu am gandit la fel ca tine ca este Aria sau Spencer. Stiu ca in noaptea cand se presupune ca alison a murit spencer s-a certat cu ea si specer a spus : "You're dead to me already"

| paintedlove a răspuns (pentru LolitaHaze):

Da...ar mai fi si faza aia... poate ca Spencer este suparata pe Alison si vrea sa-i dea o lectie.Dar nu ar avea motive sa fie rea cu celelalte fete.

| Energy_Glory_1985 a răspuns:

Eu m-am uitat doar la un sezon si nu mi-a placut PLL. Jurnalele Vampirilor e mult mai misto. Dar cred ca se dovedeste a fi fata aia cu care ai tu poza la profil.

| LolitaHaze explică (pentru Energy_Glory_1985):

Ba nu laughing Si e chiar tare serialul daca il intelegi