| zanamaseluta_8806 a întrebat:

Credeti ca as fi o prietena buna? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Cred ca da,depinde de tine, judecand dupa username esti copilaroasa, sau asa vrei sa pari.

7 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

De ce nu? Oricum, nu te cunosc pentru a-ti spune exact.
Numai bine!

| Mălinuşaaa a răspuns:

Nu te cunoscwinking

| Mălinuşaaa a răspuns:

De ce puneti intrebari de genul asta? raised eyebrows Lumea de unde sa stie daca nici macar nu te cunoaste? laughing

| Lavy a răspuns:

Depinde de tine daca :nu minti, daca o respecti pe ea/el, ii esti aproape... Bfta! Daca ai aceste calitati esti o prietena prefecta!

Răspuns utilizator avertizat
| CrisSuCrissS a răspuns:

Cand zici "buna" la ce te referi?laughing rolling on the floor daca ai cu ce normal ca esti "buna" dar depinde la ce te referi...laughing

| viperaroz10 a răspuns:

Auzi Andreea, cand zici o prietena buna te referi la iubita buna?