FlorinGrozea
| FlorinGrozea a întrebat:

Care e cea mai tare trupă rock românească din toate timpurile? Dar cea mai bună trupă rock românească nouă?

59 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Mie'mi place Cargo
si Vita de Vie

| adyth a răspuns:

Mie'mi place Cargo
si Vita de Vie

| raidu2004 a răspuns:

Eu am doua formati pe primul Cargo si Iris

| raidu2004 a răspuns:

Eu am doua formati pe primul Cargo si Iris

| D-Anna a răspuns:

De fapt cargo iris vita de vie vama veche:Xtrooperlove struck astea au fost sunt si vor fi mereu cele mai bune:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iris e cea mai tare trupa rock romaneasca din toate timpurile.Si Cargo imi place.

| FearNoEvil a răspuns:

Cargo si Trooper.

| maryana5 a răspuns:

Cea mai tare e Metallica
si intr-un fel, nou aparuta e Linkin Park
xoxoo, mary peace sign

| Bishop a răspuns:

Vechi nu prea stiu, dar din cele noi cea mai buna mi se pare Zero.
Tie care iti plac? happy

| BUBULINA a răspuns:

Vama veche

prfml
| prfml a răspuns:

Mie mi-a placut Compact si acum imi place Cargo.

| Diav0la a răspuns:

Iris ...noua niciuna, pentru ca niciuna nu se va ridica la valoarea trupei Iris dupa parerea mea.

| BUBULINA a răspuns:

Da ce ce nu raspunzi la msg?

| zu a răspuns:

Vitaaaaa love struck

| hanry a răspuns:

1. straina Rammstein
2.iris cred...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Iris.

| irynna a răspuns:

Nu prea ascult rock romanesc, poate vama veche, zero?

| Encore a răspuns:

Nu ascult rock romanesc foarte mult dar Cargo sunt geniali :X

| domidoc a răspuns:

1]Phoenix 2]Iris

| crisS a răspuns:

Cargo si din afara imi plac cei de la lordi ( oricum eO nu prea ma omor cu rockul)

bon jovi -you give love a bad name ( cat imi place melodia asta)

| pisika a răspuns:

Iris mi-a placut intotdeauna. Din trupele noi, nimeni nu a venit cu nicio inovatie, niciun lucru spectaculos, sunt slabute...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai buna trupa rock romaneasca din toate timpurile este Iris. Cat despre cele noi. nu stiu exact care sunt... Imi plac cei de la Coma, dar canta de aproape 10 ani...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Vama veche si zero

daniela
| daniela a răspuns:

Fara niciun dubiu IRIS

tundenana
| tundenana a răspuns:

Veche : Cargo si Iris... si azi sunt cei mai buni in special Iris... printre cei noi... as zice Vama Veche sau ma rog acum dupa noul nume Vama...

| Chuck a răspuns:

Vehi: Iris, Cargo, Holograf.

Noi: N-ascult.

| Silvia a răspuns:

Iris... cele noi nu prea imi plac. poate cele straine cum ar fi Linkin Park peace sign

| biandraga a răspuns:

Categoric Iris.si restulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multe formatii rock bune aparute acum... dar care se asculta mai mult in zona underground : urma, luna amara, les elephants bizares, grimus...pacat de ei ca nu prea au sustinere aici in romania

| gagiqutzza_2286 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place Cargo.