| bigfanhannahmontana a întrebat:

Care e mai frumoasa : Miley Cyrus, Selena Gomez sau Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Miley Cyrus
Si ii sta super ca Hannah Montana:X

119 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Selena Gomez

| Bettt:) a răspuns:

Selena Gomez. E super draguta tipa big grin.

| Oana4340 a răspuns:

Pe primul loc este DeMi, pe al-II-lea este Selena iar de Miley nu prea imi place, mi se pare prea fitoasa!

| Fiction a răspuns:

Selena Gomez: e frumoasa, canta super
Demi Lovato:canta fain
Miley Cyrus:zambeste prea fortat si are doar 2 pozitii in care sta.

| Fiction a răspuns:

Selena

| Seline a răspuns:

Parca e mai draguta Demi Lovato thinking
Nu-mi vine sa cred ca am raspuns la intrebarea astalaughing

| Roxii a răspuns:

Pe toate le besk si sunt frumoase(nu sunt lesbi)

| dressa a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia.Eu sunt intre Demi si Selena care sunt total diferite.Demi e mai matura si mai sexy, iar Selena e mai feminina si dulce.

| alexandratudor15 a răspuns:

Pai fiecare are frumusetea ei!

| izuka68 a răspuns:

Selena gomez!:X

| darydemi a răspuns:

Demi lovato e mai frumoasa
dar toate 3 canta fain
dar demi e cea mai mumoasa

| darydemi a răspuns:

A da si daca vrei un top
1.demi
2.miley
3.selena

| madalina200 a răspuns:

Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovatto
E cea mai superba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Selena Gomez

2.Miley Cyrus

3.Demi Lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEPINDE fato demi e foarte matura si nu baga in ea la macheaj paraca ar fi claun ca miley selena :!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi e super tare iar dintre celelalte... hmmmm... miley selena e groaznica canta super mega urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate eilul vostru
im

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna e Selena si Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley dar si selena canta binisor.demi nu este chiar asa de draguta dar canta frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena evident! E cea mai frumoasa fata de la disney! Apoi Miley desi nu-i de o frumusete izbitoare ba chiar nu-i nici draguta, si Demi care uratenia intruchipata se machiaza excesiv nu-i naturala deloc si o imbatraneste, e grasuta si o caracterizeaza prostia in exces! App:E tare stilul vestimentar a lui Miley desi nu-s vreo mare fana. Iar in legatura cu muzica:niciuna n-are vreo voce de privichetoare asa ca tot succesul lor se datoreaza fanilor care putin le pasa de faptul ca au talent sau nu! Deci totul e pe simpatie.Si zambetul lui Demi ma omoara! Si nu cred ca sunt singura! Peace`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato si Miley sunt cele mai frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DemyLovato e ce mai tare!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Selena Gomez ( este cea mai frumoasa si canta si cel mai bine)
2)Demi Lovato ( canta bine dar mai bine canta selena)
3)Miley Cirus ( ce sa spun are multe fite)