| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Care e mai tare? beyonce sau lady gaga?

Răspuns Câştigător
| Manele Man a răspuns:

Sa vedem...beyonce este maritata cu un mason, iar lady gaga este controlata de masoni. Grea alegere

45 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Beyonce. Lady Gaga e mai tare prin originalitate dar daca e sa vorbim de muzica nu se compara cu Beyonce.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu pot sa ma decid.Cred ca amandoua sunt la fel de tari.

| Puiutz a răspuns:

Deci o aleg pe Beyonce deoare are o voce superbalove struck, si fiecare melodie a ei iti face placere sa o asculti. Se vede ca a muncit pentru a iesi atat de binebig grin. In schimb si Lady Gaga are o voce frumoasa si un stil original care o prinde bine.
Chiar de aceea cele doua au colaborat la 2 melodii : Video Phone si Telephone iti dai seama ce super sunt=p~

| viatadecacatt a răspuns:

Si am citit in ziar ca Inna vrea sa fie mai tare decat amandoua!
Eu o prefer pe Lady Gaga

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Beyonce dupa parerea mea!love struck Are melodi mult mai frumoasebig grin

| Razvan a răspuns:

Mie imi place Rihannabig grin

| DianaLostInDreams a răspuns:

Lady Gaga

| Andreea_8014 a răspuns:

Beyonce, categoric!

| Malvina24 a răspuns:

Beyonce!

mira
| mira a răspuns:

Beyonce.

| troy a răspuns:

Lady Gaga de 100000000000 de ori! Beyonce are doar 3 melodii misto restul vomiti.Cu vocea daca sar compara cu Mariah Carey, Whitney Houston si Celine Dion categoric ar pierde. Dar trebuie sa recunosc are un corb de milioane si are o voce de cristal.Nu sunt fan.

| alecs871 a răspuns:

Hannah Montana silly

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Beyonce love struck

| thealc a răspuns:

Beyonce canta bine ...si e o femeie adevarata ...pe cand lady gaga nu o pot vedea in fata ochilor(orcat de bine ar canta )

| Andishor a răspuns:

Asa, jester, sunte de acord cu tine. Marilyn Manson rules \m/

| ForeignO a răspuns:

Amandoua, nu pot face diferenta. Imi place stilul lui Beyonce dar si al Gaga'i

| Smackdown a răspuns:

Cine-s astea?

Răspuns utilizator avertizat
| ?! a răspuns:

Lady Gaga.

| raul_9253 a răspuns:

Lady Gaga!

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nu stiu
Cred ca au stiluri diferite

| JesterRO a răspuns:

Marilyn Manson

| amandina_9414 a răspuns:

Beyonce

| madalinutza a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic
nu prea pot sa aleg.
aman2 au voci bune
dar cred ca beyoncehappy

| lalaliela a răspuns:

Beyonce. Si experienta-si spune cuvantul. happy

| Ekkaterinna a răspuns:

Beyonce are o voce buna, dar la stil nu se compara cu lady gaga.

| insomnia a răspuns:

Oliver Sykes

| toffy a răspuns:

Lady GAGA abia a aparut pe piata muzicala, e si normal ca acum sa fie cunoscuta, dar mai are de lucrat pentru a o ajunge pe Beyonce oh go on

| Girl1234566547 a răspuns:

Lady gaga e "zuza" acumlaughing au innebunit toti cu ea.totusi nu inteleg ce are atat de special.thinking cred ca au atras oameni prin imbracamitea excentrica pe care o poarta.