| HelenWalker a întrebat:

Care e muzica voastra preferata? Cea mai buna primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Cigαяєttє a răspuns:

Hip-hop. happy

12 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Imi place trance-ul, dar n-am o melodie preferata, toate imi plac :D
Pun ce ascult acum: http://www.youtube.com/watch?v=nEwyyOfQeLE&feature=youtu.be&t=3m20s

| Delicacy a răspuns:

Power metal, tharsh metal, heavy metal, folk metal, viking metal, symphonic metal şi puţin gothic metal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bănuiesc că te referi la genul de muzică preferat. Ascult rock şi metal (thrash, folk, symphonic şi gothic ).
http://youtu.be/F5TvF88xVVo

"Cea mai bună primeşte... "
Mă piş cu stropi pe funda ta.

| HelenWalker explică (pentru anonim_4396):

Mai bine raspunde civilizat si cu bun simt decat sa pari o...
Se pare ca tu ai fi genul ala de fata care trebuie sa se duca la pshiholog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HelenWalker):

Am răspuns astfel, pentru că mi se pare nedrept să ne limitezi la genul tău de muzică preferat. De fapt, să îi limitezi pe cei ce colectează premii pentru răspunsuri. Corect ar fi să nu dai fundă deloc, decât să apreciezi numai părerea ce se potriveşte cu a ta.
Plus că nu îmi pasă ce crezi despre mine, sau cum par în faţa ta. Nu pun preţ pe părerile făcute online.
Şi ţie ţi se pare "cu bun simt'" să spui cuiva să meargă la psiholog, necunoscând persoana respectivă? Prin urmare, ai făcut acelaşi lucru.

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar uite cine primii funda...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Nu mă interesează. Dacă voiam "fundă", scriam genul de muzică pe care îl ascultă ea.

| HelenWalker explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce crezi tu dar mie ini place sa fac o impresie buna.
Tu nu ai dat una buna despretine nu doar mie ci tuturor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HelenWalker):

Ce nu înţelegi din afirmaţia "nu pun preţ pe părerile făcute online"? Şi nu mă interesează că eşti o persoană pupincuristă. Nu te-am întrebat cum eşti, sau ce impresie doreşti să laşi.

| HelenWalker explică (pentru anonim_4396):

Ha ha ha