| Ioana22B a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cea mai buna piesa/voce care a castigat Eurovisionul pana acum?
Argumentati raspunsul big grin

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Lordi. Si eu spun la fel. Nu sunt genul care sa imi placa Heavy Metal dar trebuie sa apreciezi ce merita cu adevarat. Teatralitatea pe langa linia melodica iti impune melodia '' Hardrock Hallelujah '' :
http://www.youtube.com/watch?v=TdItwaLrv1U

E o melodie deosebita. A meritat sa castige desi nu ma asteptam.

| florin1979 a răspuns:

Lordi...deoarece s-a impus cu genul heavy metalhappy poate nu esti de acord, dar o trupa rock sa castige eurovisonul.nu cred ca ai sa mai vezi.pahappy