| DjMud a întrebat:

Dupa parerea voastra internetul este un mod bun sa va faceti temele? argumentati raspunsul

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa parerea mea nu.Dar vad ca aici multi vor de-a gata temele.Li se va usca creierul pentru ca nu il pun la treaba.

| Raducu1 a răspuns:

Da,este,pentru ca de obiecei daca cineva iti face tema,ti-o face corect,din pacate, da, este.

| ZvT a răspuns:

Vrei să iţi rezolvăm ţie tema?

| dana85 a răspuns:

In cazul temelor preluate de pe internet exista riscul ca ele sa nu fie corecte, deoarece marele dezavantaj al internetului este ca informatia nu este verificata, decat pe site-uri specializate.

| JayZei a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Întrebări recente