| BigV a întrebat:

Care este cea mai buna zodie dupa parerea voastra, argumentati raspunsul!

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Fiecare zodie are ceva special de oferit{aratat}. Eu sunt zodia scorpion si sunt de parere ca cea mai buna ar putea fi capricorunul{zodia care a fost Iisushee hee}.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu sunt rac, dar ca zodii "forte" as propune taurii

| paramore a răspuns:

Pai eu sunt pesti, si ma inteleg f.bine cu persoanele in zodia taurwinking

| andrei a răspuns:

Ce am enrveaza astia

| BigV explică:

Eu sunt leu cu ascendent in leu.

| Spufff :x a răspuns:

Nu exista "cea mai buna zodie" pentru ca fiecare zodie are defectele si calitatiile ei.
O zodie buna trebuie sa aiba cate un pic din toate cele 12 pentru a fi perfecta. Dar nu este posibil. Fiecare se naste in zodia pe care o merita si mai ales in functie de programul pe care-l are pentru viata prezenta.

| ruxandraf a răspuns:

Nu exista. dar cred ca, pentru ca o zodie sa fiie cat mai "buna" ar trebui sa aiba un ascendent care ii anuleaza majoritatea defectelor. de ex: unei persoane cu zodia berbec sau leu le-ar prinde bine ascendent in pesti sau fecioara... asa cred eu big grin

| Sasha_2764 a răspuns:

Pesti! sunt foarte pasnici, pun suflet in tot ceea ce fac, si iubitori
Parere mea happy