| andrey1412 a întrebat:

Care este genul de muzica preferat? Daca este rock, ai asculta un post online de muzica rock? Daca este dance / pop (CHR), l-ai asculta?

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Jazz, clasică, rock/metal şi alte câteva. Nu, n-aş asculta. Există deja Rock FM, dar care-i o porcărie penală. Îmi place să controlez ce ascult. Pe Youtube caut ce vreau, în Winamp şi telefon am ce muzică vreau şi cardul din player-ul maşinii e plin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul preferat este rock-ul și ascult doar pe youtube.

Răspuns utilizator avertizat
| 1DeadMemories a răspuns:

Rock.Eu ascult radio, dar nu Rock FM. Subscriu la ce a spus Gizaz, e o porcarie.
Intru pe rockradio.com si ascult diverse stiluri in functie de starea pe care o am. Eu sunt mereu in cautare de nou si am placerea de multe ori sa ascult formatii/piese, pe care nu le stiam, si sa-mi placa.