| sad21 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata sau ce gen de muzica ascultati?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ascult cam orice. Am multe melodii care imi plac, insa daca ar fi sa le enumar pe primele 5, acestea ar fi:
Beyonce - Halo
Imagine Dragons - Demons
The Script - Hall of Fame
Coldplay - Hymn for the weekend
Coldplay - Viva la vida

| deeeaqq a răspuns:

N-am una preferată.

Pop, trap, house, edm și ocazional / la petreceri rap, rock alternativ și manele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia preferata se schimba constant la mine. De regula mi se pune pata pe o melodie si o ascult incontinuu ore bune pana ma doare capul. :))
Acum imi place mult asta, imi da o stare chill ^^
https://www.youtube.com/watch?v=Au-QYURP9FA
De regula ascult hip hop, tu?

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Melodii am multe preferate nu am una singura. Ascult hip hop, pop, dance, blues, muzica usoara romaneasca, latino. Dar arunca un ochean in playlist-ul meu poate gasesti ceva ce-ti place

| spiridus25 a răspuns:

Nu am o melodie preferata in momentul asta,iar ca genuri de muzica prefer rock, country, metal, blues, pop-rock si muzica veche.

| Desireღ a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=0zGcUoRlhmw

De toate, mai puțin operă, clasică, populară, rock, k pop și mai știu eu ce.

| Aslam a răspuns:

N-am o melodie preferata.
Rock, Rap, Hip Hop, Bhangra, muzica usoara (dar nu Romaneasca). : )))

| Marian1001 a răspuns:

Rap,hip hop

| A15girl a răspuns:

Melodia mea preferată este "N-am să uit" https://youtu.be/QPY_MyQY5Cg