| aleeee_2127 a întrebat:

.. ce muzica ascultati? care este melodia voastra preferata? dau funda pentru cea mai frumoasabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Evanescence - Bring me to life

9 răspunsuri:
| Laminin a răspuns:

Hei!
Eu ascult mai mult muzica crestina, iar unele dintre melodiile mele prefereate e asta: Hillsong-Oceans will part. (desi stiu ca nu o va asculta nimeni, avand in vedere ca e crestina.toata lumea Inna si Miley Cyrus);))
http://www.youtube.com/watch?v=j7Uj_B0KNgU
Gbu :]

| Lasatunumele a răspuns:

Rascal Flatts - What hurts the most
E lenta, nu e genul comerciala, dar imi place foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna-oare, dar si sun is up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock

| Captoresque a răspuns:

Eu ascult manele și dau din cur pe muzica lui Guță.

| Anutza2610 a răspuns:

In general muzica pop. Si am mai multe melodii preferatehee hee)
rihanna-unfaithful
miley cyrus- the climb,
katy perry-teneage dream

| Maya_6425 a răspuns:

Dana -am nimic fara tine (un pic trista dar e frumi)

| adinutzu a răspuns:

Melodiile preferate...hmmthinking

pai:

Deepcentral-musik make me free
Alexandra stan-mr saxo beat
Alexandra stan-energy

si kobi peretz-some lovehappy

love struck