| DidiChanx3 a întrebat:

Care sunt cantaretii/trupele voastre preferatehee hee?

Răspuns Câştigător
| Samy48 a răspuns:

Green day, Avril Lavigne, Tokio hotel, Pink :X bine ascult si metal... dar astia sunt pricipali big grin

10 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Parazitii, Spike, Anonim (Zekko, Guess who), Nimeni altu', Veritasaga, Sdst, Kst, Butch, Ctc, Raku, Bitza.

| Rukhsandra a răspuns:

Shakira, Beyonce, ne-eu, jay-z, Chris Brown, Rihanna. Juanes, Paramore, Green Day, The Fray, Natasha Bedingfield, Eminem, Pink, Christina Aguilera, Alicia Keys, Nicole Scherzinger, Linkin Park, Skillet, Avril Lavigne, Spike, Camuflaj, Guess Who... si sunt mai multi dar astia mi-au venit in minte

| JH a răspuns:

Metallica, AC/DC/, Dire Straits, System of a down, Lordi, Guns N Roses, Phoenix, Linkin Park, RHCP, Ozzy Osbourne, Trivium, Megadeth, Nirvana si mai sunt o gramada...

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Tokio Hotel!love struck

| Boniboon a răspuns:

Linkin Park, Adam Lambert

| Courtney4you a răspuns:

Beyonce, Pussycat Dolls, Pink, Leona Lewis, Katy Perry, David Guetta, Black Eyed Peas, Kelly Clarkson, Avril Lavigne

Foarte rar Three Days Grace, Good Charlotte, Linkin Park(nu ma prea omor cu \m/.

| Cretzule a răspuns:

Green day

| nona14 a răspuns:

Sunrise inc, yolanda, lady gaga, akcent

| geo_1909 a răspuns:

Tokio hote billand tom kaulitz georg listin gustav, la familia puya si sisu

| Andy95 a răspuns:

FREESTYLE PROJECT, Bomfunk MC'S, Sean Paul, Drake, David Guetta, Eminem, Snoop Dogg, Ke$ha, NewBoyz, Timbaland
, Tinie Tempah, Parazitii