| Kanpeki a întrebat:

Care trupa e mai buna, dupa parerea voastra: Parazitii sau B.U.G. Mafia?

10 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Parazitii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B.U.G. Mafia e o trupa mai buna decat Parazitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B.U.G Mafia, mie imi plac mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii

Răspuns utilizator avertizat
| Nitroblast a răspuns:

Relativ off-topic: 2012, Specii, Haarp Cord (perioada 2011-2013), CTC (de dinainte de 2011 inclusiv), SDST... (ordinea e aleatorie, prefer sa nu compar formatiile).

Dintre astea doua... Parazitii au ceva mai mult mesaj decat B.U.G. (astia din urma avand putin spre deloc), +colaborarile lui Ombladon cu raku +FDD e unul dintre cei mai priceputi DJ din Romania + +deocamdata nu i-am auzit la radio. Au avut si cei de la B.U.G. piese destepte, dar le pot numara pe degetele de la o mana. La Parazitii cred ca imi trebuie vreo 2-3 maini cu toate degetele.

| Aslam a răspuns:

Parazitii.
Au fost, sunt si vor fi cei mai buni din Romania. happy

| DoarAlin a răspuns:

Parazitii.