| ToraToraTora a întrebat:

Caut fani Depeche Mode, preferabil sub 18 ani.Deci, cine este fan?

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Eu sunt fana :*. Cel mai mult imi place melodia Precious.

| Nucreeed a răspuns:

Depeche mode -enojoy the silence, personal jesus si freelove my favbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| KristalPop a răspuns:

Enjoy The Silence este melodia mea preferată, dar nu am sub 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Mânuța sus*

| fadnox a răspuns:

Nu-s fan, insa `enjoy the silence` este preferata mea

| QueenOfSpades a răspuns:

Îmi plac doar câteva melodii din cele pe care le-am ascultat : Wrong, Personal Jesus şi I Feel You. Nici n-am aprofundat, recunosc.

| Mony_Nelly_1995 a răspuns:

Hei,eu ♥ depeche mode.

| DeeaDM a răspuns:

Buna! Eu sunt o maare fana Depeche Mode! De curand am fost la concertul lor. Am sub 18 ani. Stiu vreo 2 piese de-ale lor la chitara, dar si vocal. Imi plac toate piesele lor. De unde esti? DM forever♥