| anonim_4396 a întrebat:

spune bucuria ta legata de Depeche Mode. sper ca sunt fani Depeche Mode printre noiwinking

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Da, sunt destui, eu mi-am luat bilet deja la concertul de miecuri! Eu sunt din Arad, te iau cu maşina dacă eşti pe traseul Arad - Bucureşti, mai am locuri... Dacă nu, ne vedem acolo!

| aumih16 a răspuns:

E o formatie foarte activa muzical ei in orice perioada au fost fie anii 80 fie anii 90 fie anii 2000 fie prezent adica anii 2010 au facut ce le place lor cel mai mult sa faca si anume muzica nu stiu daca vor renunta vreodata ei sunt o trupa foarte ambitioasa atunci cand fac ceva o fac cu pasiune genurile lor muzicale le stie toata lumea care sunt synthpop new wave dark wave rock industrial rock alternativ si cred ca si goth dar putin goth se regaseste in formatie datorita lui dave gahan el a vrut asa deoarece era atras de genul asta nu stiu daca stiti dar dave gahan a fost pana sa intre in formatia depeche mode un tip goth la formatia depeche mode erau atunci vince clarke astazi la erasure alan wilder astazi la recoil si ultimii doi martin gore si andrew fletcher

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stilul lor este senzaţional. Nu mă declar neapărat un fan, dar pot spune că-mi plac toate melodiile pe care le-am ascultat de la ei.

| Madut21 a răspuns:

Am constatat ca nu sunt multi. Mi-am intrebat prietenii zilele trecute cine vrea sa mearga la concert la Bucuresti... unii nici macar nu auzisera de trupa laughing Nu pot spune ca-s o fana inraita dar ascult muzica lor. melodia preferata ''Personal Jesus ''

| DeeaEu a răspuns:

Oh Doamne, iar mi-am adus aminte de seara aceea superba... big grin Pot sa ma numesc o fana infocata Depeche Mode love struck O sa zic si eu o mica povestioara de-a meahee hee Anul trecut cand au venit in Bucuresti, faceam ca toate alea ca nu aveam bilete sa merg la concert, de cate ori auzeam (si aud) melodiile lor (la televizor, radio) incep sa tresar laughing Sa continui, dupa ce am scapat de la scoala, am zis sa dau o fuga impreuna cu mama mea, pana pe la National Arena, ca sa...aud si eu ceva de-afara sad Dar ca prin minune si observ ca Dumnezeu mi-a ascultat dorintele, am fost si la concert big grin A fost o seara superba, nimic nu poate fi mai frumos. Enjoy the silence! happy