| anonim_4396 a întrebat:

Caut o melodie care sa defineasca toata copilaria mea si nu gasesc. Am avut o copilarie fericita, m-am distrat de mica in grupul meu de prieteni, am avut multe vacante cu parintii si m-am distrat mult cu fratele meu mai mic, verile le-am petrecut la tara cu bunicii mei iubitori. Stiu cineva o melodie care sa exprime ceva de genul? cred ca mai mult in engleza se poate gasi

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adrian's_Adi_1997 a răspuns:

Daca iti plac manelele este o melodie:
ASU si BOBY PRIETENI.
Alta nu stiu

| anonim_4396 explică (pentru Adrian's_Adi_1997):

Sterge raspunsul, cocalarule

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu-s mare fan al genului recomandat de el, dar asta nu inseamna ca trebuie sa il blamez. Fiecare asculta ce vrea. Nu muzica te face om, ci calitatea umana.

| Adrian's_Adi_1997 a răspuns:

Nu vreau sa il sterg na. Ce ai sa faci rockare te transformi in mama ta? happy