| Nick9331 a întrebat:

Caut o melodie hip-hop si imi aduc aminte versu' urmator >= "Asta e piesa mea de suflet pentru tata..."
Bineinteles nu retin cine o canta si as fi recunoscator daca cineva ar intui melodia exacta.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu atat de putine detalii nu te prea poate ajuta nimeni;(

| Nick9331 explică (pentru Simpatic):

Da, ai dreptate. Nu retin mai mult din versurile melodiei respective. Era vorba despre tatal lui, despre sacrificiile care le-a facut de-a lungu vietii, faptul ca a facut lupte si ceva de genu. Credeam ca este ceva de-a lu' Nomad, dar nu am gasit-o la el. Mi-ar fi placut tare mult sa o reascult. Multumesc oricum!

| Simpatic a răspuns (pentru Nick9331):

Nu ai pentru ce, daca stiam cu siguranta dadeam un raspuns in acest sens!
nomad, hmm parca stiu si o trupa formata din 2 cu acest nume, de fapt un proiect, unul este un ghertoi din Craiova caruia nu vreau sa ii fac reclama, celalalt membru este DaOne fostul 2Peu happy pentru cine isi aduce aminte perioada myband.ro, proiect la care am contribuit cu cateva caramizi la constructia lui laughing