| iola a întrebat:

Caut o piesa nu stiu nici cine canta nici cum se numeste si nici macar versuri stiu doar ca este noua dar nu foarte cunoscuta interpretata de un baiat si este roman.melodia este in engleza

3 răspunsuri:
| DontHaveANamee a răspuns:

Pff. Nu prea am cum să te ajut. Măcar un indiciu. Un cuvânt care era repetat mai des, nu ştiu. thinking

| iola explică (pentru DontHaveANamee):

Cred ca unul dintre cuvintele repetate este lovers sau ceva de genul

| iola explică:

Cred ca unul dintre cuvintele repetate este lovers sau ceva de genul