| Maiaaiaia a întrebat:

Caut o piesa si nu stiu nici cine o canta si nici cum se numeste,stiu doar ca e in engleza,este cantata de o fata si se pune pe fundal gen video de nunta, deci cred ca e geva legat de asta, si ceva versuri am deslusit( i'm dreaming..in fine.) este o piesa linistita si foarte, foarte frumoasa.help me, FUNDA

4 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Katy Perry - Hot n Cold

Asta e?

| Maiaaiaia explică (pentru AnonimaOk):

Nu,din pacate...este ceva mult mai lent, multumesc oricum :*

| dem0lat0r a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gsQIOgkZt68 Asta e cumva? :D Superba piesa oricum