| troy a întrebat:

Ce desen disney va place cel mai mult?

65 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Jonas, Sony with a chance, Zack si Cody, ce viata minunata, Inlocuitorii, Noua scoala a imparatului( Malina fata buna, buna de tot), Dragonul American, Brandy si Domnul Mustacila, Jimmy Cool, Lilo si Stitch, Wizards of Waverly Place, Zeke si Luther.cam atat

| Puiutz a răspuns:

Zack si Codylaughinglove struck
Ce dragalasi sunt!happy

Dar ma distreaza si Kid vs. Cat laughing

| TheToxicNightmare a răspuns:

Hannah Montana, Sonny with a chance, Zack si Cody, Wizarts of weverly place, Kim Posible, American Dragon, jonas, Jimmy Cool, Zeke si Luther, Phineas & ferb, Kid vs catlaughing, atat laughing

| TheToxicNightmare a răspuns:

Zack and Cody the sweet lifelaughing dar acele episoade mai noi, am auzit intr-un episod,''O sa iti dau un sut in...stii tu!''laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Zack si Cody:X

| Dj Boalca a răspuns:

Timon si Pumba, Mickey Mouse, donal si poate chiar Mica sirena

| troy explică:

Mie imi plac cel mai mult din disney: Zack si Cody, Inlocuitorii, Kim Possible, Dragonul American, Pinocchio, Magicienii din Waverly Place, Hannah Montana, Sonny si steluta ei norocoasa, Manny iscusitul, Brandy si Domnul Mustacila

| sergiu a răspuns:

De la Disney imi plac filmele animate Tarzan 1 si 2, Cartea Junglei iar ca desene (serial) imi plac foarte mult Timon si Pumba big grin

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Serialele(Johnas, Sonny with a chance, Zack si Cody, Hannah Montana, si Magicienii din Weverly Place)

| bulebule a răspuns:

The lion king. happy

| Laura_5858 a răspuns:

Chiar imi plac creatiile Disney, desi nu mai sunt asa de mica laughing imi plac mai mult serialele, Hannah Montana, Sonny with a chance, Zack si Cody.

| aisha01eu a răspuns:

Jonas, Zack si Cody, Hannah Montana sezonul 3 (ca e si ea mai mare), Vrajitorii din Waverly Place ( Justin :X ).

| Iustina17 a răspuns:

Zack si Cody, Magicienii din waverly place, Sonny si steluta ei norocoasa, Jonas.

Răspuns utilizator avertizat
| MikyMi a răspuns:

laughing Sunt dragute si interesante toate! Sau ma rog aproape toate. pentru copilasi sunt educative unele, altele ii strica (ma refer la lupte, impuscaturi si toate alea)...

| Yarinn a răspuns:

Zack si Cody big grin

| eveline a răspuns:

1.Sincer acum, fara sa te superi cred ca ai gresit categoria
2.Nu prea ma uit la desene, dar cand mai stau in camera surorii mele ma uit cu ea la serialul ala cu Jonas brothers.imi place de joe:X:X:Xlove struckCam atat

| funnygirl a răspuns:

Magicienii din Weverly Place, Zack si cody si Phineas si Ferbwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zack si cody laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac toate, dar nu cele de la play house disney.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zack si Cody, Magicienii din waverly place, sonny si steluta ei norocoasa, Jonas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zack and cody

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(19 Februarie 2010 15:05 |
Raportează ▼
)
cryout a răspuns:
Zack si cody laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom si jerry:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa disney, da-i pe jetix playwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonasjjjfgjh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce am primit raportare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenele dl.mustacila & brandy herinnton, hannah montana & jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place brandy si dl mustacila