| BeckySiOvidiu a întrebat:

Va uitati pe disney cheanal? ce desen va place?

Răspuns Câştigător
| BubbleGumyy a răspuns:

Mie mi-a placut in mod special Star Struk

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prima oara urmaream Hannah Montana. Vrajitorii din Weverly Place e preferatul meu. Dar mai ma uit si la Zack and Cody ori Sonny si steluta ei norocoasa. Nu urmaresc mereu in mod special. Dar daca stau la televizor si nimeresc pe Disney Channel si e ceva interesant de obicei las pe acest canal.

| Psihiatra a răspuns:

Zac&Cody, Sonny whit a chence, Phineas&Ferb tongue

| madalinutza a răspuns:

Zac&Cody big grin
Cred ca este cel mai amuzant de pe disney chanellaughing
atatea nebunii fac ei 2big grin
e superhappy

| Dobitoc a răspuns:

Hannah Montana

| Piticaaa a răspuns:

Pai da, ma uit pe Disney Channel. Dar Jetix era mai frumos. Si cel mai tare a fost Fox Kidshappy Imi pare rau ca nu mai pot sa vad la tv desene precum Copii din camera 402, Viata cu Louie, Jack piratul cel teribil... asta ehappy acum le vad pe calculator. Imi place Phineas si Ferbbig grin

| love44katyp a răspuns:

I'm in the band
si
Zack and Cody

| Simona a răspuns:

Da, imi place tare mult acest program, si imi plac toate desenele si filmele

| xD a răspuns:

Zack & Cody urmaresti daca:
- ai 10 ani
- esti retardat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zack si C0di imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zack si C0di imi place .